sesja zdjeciowa ile kosztuje

sesja zdjeciowa ile kosztuje

Jak napisać historię z morałem (i utrzymać ją przed zbyt preachy!)

Wśród licznych powodów ludzie piszą historie, coraz moralny całej szeregi pobliżu szczytu. Niestety, coraz moralny całej również plasuje się w górnej rozumu ludzie piszą straszne historie. Niebezpieczeństwo tkwi w błędnym bilansu moralnych i innych elementów story (działki, tempo rozwoju postaci, głosowych, napięcia itd.) W wyniku czego preachy historii.uruchamianiu systemów bezpieczeństwa maszyn

Postępuj zgodnie ze wskazówkami i będziesz skończyć z historią, która bawi czytelników i skutecznie komunikuje swoją moralną i wiadomość nie będąc preachy.

Story Is King:

Jest to pierwszy i kluczowy zrozumienia. Bez względu na to, jak ważne jest moralne, nie ważne jak intensywnie pisarz czuje moralny, koncentrując się na elementach fabuły zawsze korzysta historię (i moralnym) więcej niż skupiając się na moralnym. Gdy fabuła jest wciągająca, a bohaterowie są dobrze rozwinięte, gdy tekst jest ostry i wymowne, czytelnik bardziej dba o świecie historii i jest bardziej prawdopodobne, aby rozważyć moralny.

Moralność Wyjście:

Pożądany efekt jest dla czytelnika, aby zakończyć swoją historię, zastanów się elementy historii i dojść do wniosku, równym lub zbliżonym do Twojego moralnym. Sam moralne nigdy nie jest wyraźna część elementów historii , że nie mówi się w oknie ani nie jest opowiedziana przez narratora. Resist wszystkim apeluje, aby jeden z twoich bohaterów dają długie przemówienie na moralnym. Pomyśl o swojej moralnej jako wypełnionego układanki, tylko wtedy, gdy wszystkie elementy są uważane nie widać obrazu.

Bądź Moralności Sexy:

Czytelnicy mogą rozpoznać moralności od stu stronach daleko, ponieważ większość ludzi zna popularnych moralności i nie chcą czytać kilka tysiąc słów wystarczy, aby dowiedzieć się czegoś, co już znamy. Pisarz może tchnąć nowe życie moralności za pomocą nieznaną odmianę popularnych moralności lub podnosząc niezwykłe obyczaje. Nawet jeśli moralny jest tak znane jak "dzieci powinny przestrzegać swoich rodziców", autorzy wciąż mogą pobudzać i zaskoczyć czytelnika przybyciu moralnym w nieznanym sposób.

Moralności Are Your Story Kompas:

Gdy pisarz wie, że cała historia (a nie poszczególne elementy) prowadzi czytelnika do moralności, to pomaga pisarz dokonać wielu decyzji o elementach historii. Aby kontynuować naszą układanka analogię, jeśli pisarz wie, co zakończona układanka wygląda, pisarz może stworzyć odpowiednie elementy do układanki.

Powodzenia i pamiętaj, aby być subtelne.

Artykuł napisany przez: http://www.attlerart.pl/hostessy-katowice