sesja fotograficzna ile kosztuje

sesja fotograficzna ile kosztuje

Czy te Hamburgery cię zabić

Jeśli zapytać ludzi, którzy jedzą diety na bazie roślin w celu promowania i wspierania ich zdrowie i życie, czy jedzenie mięsa jest szkodliwe dla zdrowia ludzi, to oni wszyscy są zgodni, bez wahania, że ??mięso wpływa negatywnie na zdrowie, fitness i dobrze istota.

Jeśli zapytać ekspertów w dziedzinie zdrowia, diety i żywienia, takich jak John McDougall, MD, Neal Barnard, MD, Joel Fuhrman, MD, John Robbins, T.hologramy na legitymację Colin Campbell, PhD, i wielu innych, którzy rozumieją Tkaniny materiały Darpol zasady zdrowia i jak dieta bogata w pokarmy roślinne jest idealnym rozwiązaniem dla zdrowia ludzi, to oni wszyscy są zgodni, że jedzenie mięsa nie zagraża mobilność, funkcję, fitness i ogólnego stanu zdrowia.

Ale co jeśli zapytać, czy nasz rząd jeść mięso jest niebezpieczne dla zdrowia ludzi? Co to znaczy?

Co ciekawe, w 2000 roku, USA Public Health Service, poinformował, że 54% wszystkich zgonów w Stanach Zjednoczonych może być bezpośrednio przypisane do jedzenia produktów zwierzęcych. Czy to nie jest szokujące? Sam rząd, który wspiera i głośno zachwala z wołowiny, drobiu i przemysł mleczarski mówi nam, że te same źródła żywności rzeczywiście nas zabić.

A ponieważ jest to statystyka rząd, możemy wywnioskować, że jest to liczba bardzo konserwatywne. Nasz rząd nie będzie chciał zwiększyć zbyt mocno na siebie zbyt wielu delikatnych palcach.

U.S. Public Health Service powiedział nam, że:

633,500 zgonów spowodowanych z powodu choroby serca mogą być bezpośrednio przypisane do jedzenia produktów zwierzęcych

Choroby naczyń mózgowych: 166.000 zgonów z powodu jedzenia produktów zwierzęcych

Choroby naczyniowe: 58,200 zgonów przypisywanych jedzenia produktów zwierzęcych

Rak: 258,800 zgonów z powodu jedzenia produktów zwierzęcych

Cukrzyca: 68,700 zgonów z powodu jedzenia produktów zwierzęcych

Artykuł napisany przez: