ile kosztuja zdjecia do wywolania

ile kosztuja zdjecia do wywolania

Poniżej znajdują się podstawowe informacje o tym, co jest dostępne dla DVI Rozbudowa i rozszerzenie HDMI.

Rozbudowa

Więc pan sprzedał farmę na zakup monitora HDTV i pól źródłowych, ale obraz ma więcej plamek i błyskotki niż majsterkowania. Jeśli jej powodu długich przebiegów DVI lub kabli HDMI, istnieją rozwiązania. Gefen, lider w branży, producenci prawdopodobnie najbardziej szanowanych i płodnych Przedłużacze cyfrowe zarówno dla domu i profesjonalnego A / V.

Istnieją dwa podstawowe sposoby, aby przedłużyć HDMI i DVI. Rozciągać kabla CAT5 lub po prostu booster (podobny pod wieloma względami do repeatera).

Rozszerzenie Cat5

Ten styl cyfrowym rozszerzeniem wideo wykorzystuje dwa małe pudełka: odbiornik i nadajnik. Przez "trochę", to znaczy kilka cali o kilka cali, o kilka więcej cali. Nadawca siedzi blisko źródła (takich jak komputer, set-top box, odtwarzacz DVD). Dołączonego kabla łączy DVI lub źródła HDMI do nadawcy. Nadawca siedzi blisko źródła wideo i wysyła sygnał na duże odległości ponad schludny i gospodarczego kabel Cat5. Odbiornik siedzi obok wyświetlacza i odbiera sygnał, który podróżował na długich dystansach bez szwanku z korupcją wideo. Odbiornik zasila doskonały obraz (o rozdzielczości również zachowany) do monitora za pośrednictwem swojej DVI lub HDMI. Opcja Cat5 Rozszerzenie jest bardzo atrakcyjna, ponieważ kable Cat5 są bardzo tanie i są schludniej niż tłuszcz (bez względu na to jak Phat) kable wideo. Gorąco polecam produkty GEFEN ich przemysłowej siły przyciągania, estetycznej i niezawodność w ważnych projektów rozbudowy wideo.

Dopalacze i wzmacniacze

Chociaż nie do końca identyczne, dopalacze i wzmacniacze wykonać tę samą pracę i w podobny sposób. Dopalacze i wzmacniacze wymagają tylko jedno pole, aby usiąść na końcu długiego przebiegu DVI lub HDMI.Jednostka prostu koryguje żadnej korupcji sygnału, który wystąpił w ciągu długich kabli miedzianych. Opcja ta jest najbardziej atrakcyjne dla tych, którzy już kupili długą serię DVI lub HDMI. Dopalacze i wzmacniacze są również dobre dla łąc zenia wielu przebiegów kabli razem.

Cameron Postelwait pracuje w rozwoju biznesu w Sewell Direct.

Artykuł napisany przez: