fotografia przyrodnicza

fotografia przyrodnicza Książka zawiera wspaniałe fotografie z wielu różnych dzikich zwierząt w Irlandii, od popularnych i łatwo zaobserwowanych gatunków jak dymówka, Curlews i lisy do bardziej nieuchwytne mieszkańców naszej puszczy, jak kuny sosny, sowy stodoła i nietoperzy.

Fotografowanie przyrody jest zapewne jednymi z najtrudniejszych dyscyplin fotograficznych. Jest to żmudna, często frustrujące firma, która wymaga umiejętności, cierpliwości, szczęścia, poświęcenia, a przede wszystkim intymny związek z i zrozumienie świata przyrody.

Naprawdę znakomita fotografia przyrody ujawnia żadnej z tych wyzwań w ostatnim strzale. Obrazy pojawiają się łatwe, proste i jakoś połączyć z widzem na poziomie, który wykracza zaledwie chwilę zamrożony w czasie. Co znajduje się w niezwykłe obrazy irlandzkiego natury jest ilu z fotografii w książce wydaje się, że bez wysiłku osiągnąć prostotę. Mike Brown pokazuje, że jest u szczytu swojej profesji, również w stanie utrzymać własnego z najlepszych w tej dziedzinie.

W całej książce fotografie Mike'a są przeplatane informacyjnych i myślenia esejów przez niektórych czołowych irlandzkich pisarzy przyrody. Gordon D'Arcy odzwierciedla, w jaki sposób jako naród jesteśmy coraz odłączył z naturą, i jak ważne jest, aby rozbudzić fascynację i zrozumienia natury i środowiska w naszym dzieciom. Richard Collins komentuje, jak lokalna przyroda może być równie ciekawe jak gatunków głośnych z daleka, i wprowadza nas do kilku przykładów. Damien Enright zabiera nas na spacer po sezonów w West Cork, wraz z sezonowo inspirowany wierszem. Juanita Browne wprowadza nas do swojego ulubionego klasy irlandzkich fauny ssaków i zastanawia się dylemat pogodzenia nieubłagany postęp Irlandii z pilną potrzebą zachowania naszego dziedzictwa naturalnego. Padraig Whooley irlandzkiego wielorybów i delfinów Grupa wprowadza nas w fascynujący świat wielorybów, wyjaśniając, jak Irlandia zajmuje obecnie jako jeden z waleni hotspotów na całym świecie, a jak wszyscy możemy się zaangażować w ochronę waleni.
Artykuł napisany przez: seks shop