ile kosztuja zdjecia do dowodu

Fotografia Book Review - Zrozumienie ekspozycji

Zrozumienie ekspozycji został napisany z cyfrowym single-lens reflex (lustrzanki) Początkujący kamery w umyśle, którzy będą korzystać z łatwego stylu http://odnowa.biz.pl/zabiegi-na-cialo/ Bryan Petersena prozy, prostych wyjaśnień nietechnicznych oraz bogactwa stowarzyszonych zdjęciami do zilustrowania punkt. Półproduktami lub bardziej doświadczeni fotografowie będą mogli doskonalić swoje umiejętności czytania o specjalnych technik trudniejszych warunkach oświetleniowych, takich jak przechwytywanie śniegu lub sceny słabym oświetleniu poziom lub nocy, a korzystanie z filtrów polaryzacyjnych i obojętnych gęstości, wielokrotnej ekspozycji i High Dynamic Range ( HDR) strzały. Należy jednak pamiętać, że książka nie jest szczególnie przydatna dla aparat kompaktowy.

We wstępie, Bryan Petersen sprawia uwagę na fakt, że nowoczesny aparat DSLR ma tak wiele elementów sterujących i trybów, że nawet doświadczony fotograf może się mylić. Można użyć ustawienia AUTO Aparat i przyjąć doskonale dobrych zdjęć, ale nigdy nie będzie w stanie wyjaśnić, w jaki sposób osiągnąć ten konkretny wynik. Sugeruje on, że jedynym sposobem, aby w pełni zrozumieć ekspozycję na nowoczesnym aparacie DSLR jest skorzystanie z trybu manualnego i przejąć kontrolę nad ustawieniami sam, lub do "latać pojedynczo".

Podczas gdy on określa ekspozycję tradycyjnie i technicznie, ja osiągnąć znacznie większą wiedzę od swojego "trójkąta fotograficzny" wyjaśnienie podstawowych koncepcji interakcji przysłony, migawki i ISO. To jest dla mnie punktem kulminacyjnym książki i cięć przez większość mylące żargonie technicznym tak często związany z książek o fotografii. Dodatkowo, jego "sercu Trójkąta: Miernik Light" przykładem pozyskania wody przez kran w kuchni, jak to wyjaśnia zależność między przysłony, migawki i ISO, w bardzo prosty sposób ilustruje koncepcję ekspozycji.

Artykuł napisany przez: www.zaciszeurody.eu