fotografia architektury

fotografia architektury Wreszcie, Michael Viney zajmuje nam plażę zapowiadających wzdłuż linii przypływu Irlandii, i sprawia, że ??zaskakujące odkrycia po drodze.

Styl pisania z autorów znacznie się różni - i muszę powiedzieć, znalazłem pewne eseje bardziej atrakcyjne niż inne - ale na ogół oferują one stosowne uzupełnienie Mike'a Browna zwykle wyjątkowej fotografii.Bramki komunikacyjne

Być może największe poparcie obrazy irlandzkiego natury jest Przedmowa, napisana przez niekwestionowanego patriarchę irlandzkiej historii fizyczna, ‰ Amon de BuitlĂ © ar, który zamyka się w ten sposób: "zdolność Mike'a aby uzyskać stałą podaż doskonałymi zdjęciami nie tylko zestawy wysokie standardy dla innych do naśladowania, ale jego obrazy również pomóc, aby ludzie bardziej świadomi pięknem krajobrazów Irlandii i jej przyrody. "

Wysoka pochwała, a może ten aspekt książki - jej szerokie odwołanie, jego zdolność do inspirowania ludzi i podniesienie świadomości naturalnej historii Irlandii - jest jego największym osiągnięciem. Co więcej można wszelkie fotograf dzikiej przyrody nadzieja?

Obrazy projektowanie logo Irish Nature jest wydawane przez Mike Brown Fotografia Clarke Street, Clonakilty, Hrabstwo Cork. kopie koszt €39.95 i są dostępne we wszystkich dobrych księgarniach lub bezpośrednio od wydawcy, dzwoniąc 023 35782 lub można zamówić online w www.mikebrownphotography.com.

Copywriter Calvin Jones został wykorzystanie mocy słów dla klientów biznesowych od 2001. Pisze również regularne kolumny i felietony na różne tematy do publikacji w Irlandii i na całym świecie.

Artykuł napisany przez: