ile kosztuje fotografia do dowodu

ile kosztuje fotografia do dowodu

Czy High Definition Mean niewielkiej odległości

Wolność, Sprawiedliwość i High Def For All

Rozmowa przedmiotem wysokiej rozdzielczości nie jest już oddzielony do ciemnych pomieszczeń smokey elity kulturalnej, te same pomieszczenia, w których ceny gazu, spiski globalne rytuały dominacja, i tajne uściski są tworzone. Brak przyjaciół, wysokiej rozdzielczości jest teraz dostępny do spajania oraz bezpłatny, dla wszystkich ras i wyznań, do bogatych i dobrze, pół-bogaty.

Pick Your Poison

HDMI i DVI mają dwa interfejsy cyfrowe, które szybko stają się korzystne naczyń High Definition. Podobnie jak krótkie podsumowanie ...

DVI: Krótkie Digital Video Interface, przyszedł do skutku do konwersji sygnałów analogowych na sygnały wideo, aby pomieścić zarówno analogowych i cyfrowych monitorów. DVI-A jest sygnałem analogowym, DVI-D jest sygnał cyfrowy, i DVI-I jest zintegrowanym analogowym i cyfrowym rozwiązaniem. Ten szybko stał się popularny interfejs ponieważ integralność sygnału pozostaje prawdą, za pośrednictwem dowolnego przekazu, w przeciwieństwie do swojego dziadka analogowego, który traci trochę bitów danych, tu i tam z powodu zbyt wielu wędrówek po śniegu jak dziecko.

HDMI: Krótki High-Definition Multimedia Interface to cyfrowy interfejs doskonale nadaje się na rynek elektroniki użytkowej. Obsługuje wideo wysokiej rozdzielczości nieskompresowanego plusa wielokanałowego dźwięku jednym kablem, co upraszcza proces instalacji dla ciebie i dla mnie. Czyni to wszystko z mniejszym złączem niż jego kuzyn DVI.

długość granic

Zarówno DVI i HDMI sygnały zaczynają pogorszyć jakość sygnału przesyłane przez drutu miedzianego po około 5 metrów. Chociaż czasami dobrze wykonany miedziany kabel HDMI lub DVI może przesyłać sygnał dalej niż że bez zepsucia widocznych gołym okiem, często można spotkać plamki i brokat na wyświetlaczu, a także szereg innych możliwych problemów jeżeli ISN poziom napięcia " t zachowane i stabilny.

Artykuł napisany przez: