fotobudka cena urzadzenia

fotobudka cena urzadzenia

Obrazy Irish Nature - Book Review

Jeśli pytam wyobrazić niektórych światowych wielkie pustkowia są szanse, że twój umysł będzie wyczarować egzotyczne zdjęcia z afrykańskiej sawanny, w lodowatej tundrze polarnego, bujnych lasów tropikalnych lub którykolwiek z wielu odległych ekosystemów, które posiadają regularnie na naszym telewizorze ekranów.http://adwokatsprawykarne.pl

W porównaniu do tych dzikich meccas, łatwo odrzucić naszą małą wyspę na północno-wschodnim Atlantyku, jak praktycznie niezauważalna. Ale aby to zrobić byłoby błędem. Pierwsze swoje zwierzę poprawkę od telewizora nie zastąpi wstawać szczelnie i osobisty z prawdziwych. Nic nie dość porównania wychodzi na otwartą przestrzeń i doświadczania Cud Natury pierwszej ręki.

Choć Irlandia może brakuje im wysoki poziom bioróżnorodności i niektóre z bardziej dramatycznych gatunków podpis bardziej egzotycznych miejsc, nasza mieszanka flory, fauny i siedlisk nie mniej wyjątkowy, tak samo fascynujące i, co chyba najważniejsze, jest nieskończenie bardziej dostępne. W rzeczywistości nasze dzikie siedliska, rośliny i stworzenia są żywe, oddychające część naszego dziedzictwa narodowego - a to czyni je bardziej istotne dla nas, niż te znajdujące się w dalekich krainach .

Ktoś tam kto wątpi, że pustynia Irlandii może być tak dramatyczna, zróżnicowane i piękne, jak nigdzie indziej na świecie, powinien przyjrzeć się "obrazy irlandzkiego natury", nowa książka znanego West Cork przyroda Fotograf Mike Brown. Jest to publikacja, która w sposób jednoznaczny obchodzi cud Irlandii dzikie miejsca, roślin i zwierząt.

Fotografia jest, po prostu, wspaniały. Ale wtedy można się spodziewać niczego innego od fotografa Mike'a Browna kalibru (zdobył ESB Environmental Fotograf of the Year w 2002 roku i został nazwany Fotograf Roku przez Stowarzyszenie Professional Photographers 'irlandzkim w 2003 roku).
Artykuł napisany przez: zarabiajwavon.pl